Naar de inhoud
Aanmelden
Speel bij Funbet

Over ons · Contact · Verantwoord spelen

Funbet casino: bonus, munten en kaarten in één hand

Bij Funbet casino krijg je als nieuwe speler 100% tot €500 + 200 free spins op je eerste storting vanaf €20. Je speelt de bonus vrij met x35 op storting plus bonus, binnen 10 dagen.

Pak de welkomstbonus Voorwaarden lezen 18+ · free spins komen in 10 porties van 20, één per dag
  • x35inzet op storting + bonus
  • €20minimale storting voor de bonus
  • 10 dagenom de bonus vrij te spelen
  • 24/7live chat en e-mail
Op deze pagina10 onderdelen
  1. Bonussen op een rij
  2. Munten verdienen en besteden
  3. Spellen in de lobby
  4. Rekensom welkomstbonus
  5. Collecties en prijzen
  6. Storten en opnemen
  7. Sterk en let op
  8. Veelgestelde vragen
  9. Verantwoord spelen
  10. Bronnen

Welke bonussen geeft Funbet in het casino?

Vijf vaste casino-acties staan op de promotiepagina: één welkomstbonus, twee reloads per week en twee soorten cashback.

De reloads hebben vaste vensters. Van maandag tot en met donderdag krijg je 55 free spins bij een storting vanaf €20, van vrijdag tot en met zondag 50% tot €750. Voor allebei meld je je elke week opnieuw aan (opt-in), en alleen je eerste storting in dat venster telt.

Welke actie wanneer: een klein budget haalt vooral iets uit de weekly reload en cashback, de weekendactie loont pas echt vanaf €50.
ActieVoor wieWat je krijgtInzetBron
Welkomstbonusnieuwe spelers, 1e storting100% tot €500 + 200 free spinsx35, spins x40welkomstbonus art. 2, 11
Weekly reloadiedereen, ma tot do55 free spins vanaf €20x40 op winstweekly reload art. 2, 3, 8
Weekend reloadiedereen, vr tot zo50% tot €750, +75 spins vanaf €50x35, spins x40weekend reload art. 3 tot 5, 14
Daily cashbackVIP 2 tot 53% tot 15%, max €400 per dagx1daily cashback art. 6
Live cashbackVIP 1 tot 525% per week, max €200x1live cashback art. 4

Hoe verdien en besteed je munten bij Funbet?

Munten verdien je met uitdagingen (10 tot 30 per taak) en je besteedt ze in de shop, vanaf 300 munten voor 5 free spins.

  • Eerste storting vanaf €20: 10 munten.
  • 500 spins in het casino met minimaal €0,50: 30 munten.
  • Wekelijkse taak, zoals 150 spins op een gekozen slot: 30 munten.
  • Genoeg weektaken af: 500 munten extra.

Reken het even na voor je gaat jagen. 150 spins van €0,30 is €45 aan inzet voor 30 munten, terwijl 5 free spins in de shop 300 munten kosten. Munten zijn een extraatje bij wat je toch al speelt, geen reden om meer in te zetten.

Alle shopprijzen bekijken

Welke spellen vind je in de Funbet-lobby?

Funbet noemt zelf meer dan 4.000 slots en casinospellen; alleen al de jackpotsectie telt 951 titels.

De lobby is ingedeeld in rubrieken waar je snel doorheen klikt. Weet je de naam van een spel, typ die dan in de zoekbalk. Bij veel spellen staat een knop DEMO, zodat je een slot eerst zonder inzet kunt bekijken.

  • Slots: ook Bonus Buys, Megaways en de rubriek provider van de week.
  • Jackpots: Hot, Lucky, Nieuwe en Daily jackpots, plus Drops & Wins en Jackpot Play.
  • Live casino: roulette, blackjack, baccarat, poker en gameshows.

Er staan 116 studio's in de lijst. De grootste aantallen hebben Spinomenal (814), Pragmatic Play (678) en FOXI (539).

Hoeveel moet je inzetten voor de welkomstbonus?

Je zet 35 keer storting plus bonus in: bij €100 storten is dat €7.000 binnen 10 dagen.

  • €20 storten: €20 bonus, samen €40, dus €1.400 inzetten.
  • €50 storten: €50 bonus, dus €3.500.
  • €500 storten: €500 bonus, dus €35.000.

Zolang de bonus loopt, mag je maximaal €100 per ronde inzetten. Wat er uiteindelijk naar je echte saldo mag, is begrensd op 10 keer het bonusbedrag. Winst uit de 200 free spins zet je 40 keer in, met een plafond van €100.

Alle bonusregels op een rij
€
Bonus (100%, max €500)
€100
Speelgeld samen
€200
Inzetten voor vrijgave (x35)
€7.000
Max. uit bonus naar echt saldo (10× bonus)
€1.000

Rekensom op basis van de voorwaarden van Funbet: (storting + bonus) × 35, binnen 10 dagen, minimaal €20 storten.

Wat leveren de collecties van Funbet op?

Een volle collectie van 10 kaarten levert een geldprijs op van €50 tot €800, afhankelijk van de set.

Vijf sets zijn direct open. Na drie volle collecties gaan er nog twee exclusieve sets open, Golden Squad en Legenden '80. Samen noemt Funbet tot €5.000 aan prijzen.

Hoe je de kaarten precies krijgt, staat niet op de openbare pagina. Dat zie je pas in je account, dus reken er niet op als vaste opbrengst.

Alle sets bekijken
  • Diamanten '9010 kaarten€50
  • Iconen '1010 kaarten€100
  • Rijzende sterren '2010 kaarten€200
  • Titanen 200010 kaarten€350
  • All Stars10 kaarten€800

Hoe stort en neem je op bij Funbet?

Storten kan vanaf €10 (met Bitcoin vanaf €30); een opname wordt binnen 3 werkdagen behandeld.

Stortingsmethoden in euro volgens het betaaloverzicht van Funbet (aanbod verschilt per land)
MethodeStorten (min. tot max.)Let op
Betaalkaart€10 tot €2.000kaartbetalingen lopen via de bank en duren langer
PSCRD (prepaid)€10 tot €1.000laagste maximum van de lijst
Revolut€10 tot €5.000zelfde bereik als bankoverschrijving
Bankoverschrijving€10 tot €5.000zelfde bereik als Revolut
Bitcoin€30 tot €5.000hoger minimum dan de andere crypto
Andere crypto (USDT, ETH, LTC, USDC, SOL e.a.)€10 tot €5.00014 opties in het overzicht

Wat als…

Je storting staat er na 2 uur nog niet
Stuur support de methode, het tijdstip, het bedrag en een schermafbeelding van de afschrijving.
Je methode staat niet bij opnemen
Kies een andere methode; Funbet raadt dan een bankoverschrijving aan.
Je opname is geannuleerd
Kijk in je mail (ook spam): de financiële afdeling stuurt de reden.

Waar is Funbet sterk en waar moet je opletten?

Sterk is de x35 op storting plus bonus met vaste reloads; opletten moet je bij de opt-ins en de porties free spins.

Sterk

  • Welkomstbonus met x35 op storting + bonus en 10 dagen speeltijd
  • Cashback op live casino (25%) voor alle VIP-niveaus
  • Munten, uitdagingen en collecties geven extra beloningen naast de bonus
  • Live chat en e-mail 24/7

Let op

  • Free spins komen in porties van 20 per dag: elke portie binnen 24 uur claimen
  • Daily cashback pas vanaf VIP-niveau 2
  • Stortingen met Neteller of Skrill tellen niet voor de welkomstbonus
  • Opname eerst behandelen (tot 3 werkdagen), bank daarna nog 3 tot 5 werkdagen

Wil je alle onderdelen naast elkaar zien, met wat er goed en minder goed is aan de bonus, de acties, de spellen en de kassa? Dat staat in onze beoordeling van Funbet. Ga je meteen aan de slag, lees dan eerst hoe je inlogt en je account laat verifiëren.

Vragen over Funbet

Wat is de minimale storting bij Funbet?

Voor de welkomstbonus en de reloads is dat €20. Gewoon storten kan volgens het help centre meestal al vanaf €10.

Krijg ik alle 200 free spins in één keer?

Nee. Je krijgt 10 dagen lang elke dag 20 spins, en elke portie moet je binnen 24 uur claimen.

Telt een storting met Skrill of Neteller mee voor de bonus?

Nee, die twee methoden doen niet mee voor de welkomstbonus.

Hoe bereik ik de klantenservice van Funbet?

Via live chat of [email protected], allebei 24/7.

Wat is Drops & Wins?

Een toernooi op 87 slots met volgens Funbet een prijzenpot van €2.000.000; de minimale inzet is €0,50.

Mag ik meer dan één account hebben?

Nee, één account per persoon. Extra accounts sluit Funbet als duplicaat.

Heeft Funbet een app?

Funbet werkt in de mobiele browser op iOS en Android en biedt een snelkoppeling voor je beginscherm. Hoe dat gaat, lees je op de pagina Funbet app.

Speel met een grens die je vooraf kiest

Casinospellen zijn kansspelen: de uitkomst is toeval en verlies hoort erbij. Spreek vooraf een bedrag en een tijd af, en stop als die op zijn.

Bij Funbet zelf kun je een pauze of uitsluiting aanvragen via [email protected] (volgens de pagina verantwoord spelen van Funbet). Meer uitleg op onze pagina verantwoord spelen.

Bronnen

Laatst nagelopen: 13-10-2026

  1. Funbet › Promoties › welkomstbonus casinoart. 2, 3, 4.1, 8, 10, 11, 13, 16 en 17: bedrag, minimum, porties, x35/x40, limieten
  2. Funbet › Promoties › Weekend reloadart. 2 tot 5, 12 en 14: 50% tot €750, 75 spins vanaf €50
  3. Funbet › Promoties › Daily cashback 15%art. 1 tot 8: VIP 2 tot 5, tabel, 04:00 UTC, x1
  4. Funbet › Shopprijzen in munten, free spins per slot
  5. Funbet › Challengeseenmalige en wekelijkse taken, beloningen
  6. Funbet › Collections7 sets, prijs per volle set
  7. Funbet › Payments (euro)stortingsmethoden met minimum en maximum
  8. Funbet › Help Centrestorten, opnemen, account en verificatie
  9. Funbet › Aboutmeer dan 4.000 spellen, support
100% tot €500 + 200 free spins Speel nu